Monitoring telefonu komórkowego i komputera

INSTALACJA W 5 MINUT

WITAMY W CENTRUM POMOCY MSPY POLSKA. TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA MSPY. DOWIESZ SIĘ CO ZROBIĆ, ABY POBRAĆ I ZAINSTALOWAĆ OPROGRAMOWANIE, JAK RÓWNIEŻ DOWIESZ SIĘ JAK UZYSKAĆ DOSTĘP DO DANYCH Z MONITOROWANEGO URZĄDZENIA.


Co zrobić jeśli odpowiedzi na moje pytanie nie ma na liście?Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, skontaktuj się z obsługą techniczną wysyłając email na adres: support@mspy.com Chętnie Ci pomożemy.


Co to jest mSpy i jak to działa?

strzałka

mSpy jest niewykrywalnym oprogramowaniem na telefony, tablety i komputery służącym do monitorowania aktywności użytkownika. Za pomocą tego oprogramowania można w dyskretny sposób obserwować wiadomości SMS, historię połączeń przychodzących i wychodzących, wpisy do kalendarza. Możesz w każdej chwili zlokalizować urządzenie z dokładnością wynikającą z technologii GPS, przeglądając dane na wygodnej mapie. Pełną litę funkcji mSpy znajdziesz na naszych stronach internetowych.

Oprogramowanie musi być zainstalowane bezpośrednio na urządzeniu, co oznacza, że musisz mieć bezpośreni do niego dostęp, ale tylko w chwili instalacji. Wszystkie ustawienia naszej aplikacji można dostosować zdalnie w dowolnym czasie z Panelu sterowania na każdym komputarze z dostępem do internetu..

W ciągu dwudziestu minut po instalacji wszystkie dane, nawet jeśli były usunięte przez właściciela telefonu, odczytasz w Panelu Kontrolnym.


Uwaga:
Monitorowane urządzenie (telefon czy komputer, który masz zamiar monitorować) musi mieć dostęp do Internetu, oraz powinien być zgodny z naszą aplikacją. Możesz sprawdzić, czy Twój model telefonu jest obsługiwany - LINK. Prosimy pamiętać, że oprogramowanie działa na najpopularniejszych platformach, w tym BlackBerry i Symbian!

Dostępność:

Aktywni użytkownicy aplikacji mają dostęp do Panelu Kontrolnego przez 24 godziny na dobę.

Cena:

mSpy jest może okazać się bardzo oszczędnym rozwiązaniem.

Możliwości:

mSpy po siada najwięcej funkcji ze wszystkich rodzajów oprogramowania śledzącego.

Łatwość obsługi:

Aplikacja może być używana przez początkujących uzytkowników komputera jak i tych bardziej zaawansowanych.

Czy zapewniacie ochronę mojej prywatności?

strzałka

Nie zbieramy i nie przechowywujemy Twoich danych osobowych naszych klientów i nigdy nie udostępniamy go osobom trzecim. Ponadto mSpy podlega aktywnej polityce bezpieczeństwa, która gwarantuje pełną prywatność poprzez szyfrowanie poufnych danych.

Jaki jest sens korzystania z mSpy?

strzałka

Monitorowanie wykorzystania telefonu i komputera przez pracowników lub upewnienie się, że dzieci są bezpieczne - to najpopularniejsze zastosowania mSpy.

Jak zainstalować mSpy?

strzałka

Po dokananiu zakupu, otrzymasz e-mail zawierający hasło do Panelu Kontrolnego mSpy. Hasło to możesz potem zmienić.

W pierwszym kroku zaloguj się do swojego Panelu Kontrolnego. Pojawi się wtedy kreator instalacji i zostaniesz poproszony o wybranie systemu operacyjnego, którym zamierzasz zainstalować mSpy. Wykonaj instalację zgodnie z instrukcją. Instalacja trwa zaledwie kilka minut.

W kroku drugim instalowany program poprosi Cię o podanie kodu abonamentowego. Odczytaj kod w Panelu Kontrolonym i wpisz do urządzenia.

Krok trzeci. - Zobacz dane przechwycone przez oprogramowania online. Jeśli wszystkie ustawienia są skonfigurowane poprawnie, będziesz mógł zobaczyć pierwsze dane w ciągu kilku minut.

Gratulacje!
Od teraz wszystkie działania na telefonie, czy komputerze są monitorowane i mogą być przeglądane w dowolnym terminie w Twoim prywatnym koncie mSpy.

Co to jest jailbreak i czy musi być przeprowadzony w iPhon'ie czy iPad'ie?

strzałka

Jailbeak to taka zmiana programowa w systemie iOs, która pozwala na instalację aplikacji spoza iTunes. Możesz to zrobić sam korzystając z poradnika na tej stronie internetowej - LINK.

Obecnie oprogramowanie mSpy może działać w iPhon'ie i iPad'zie bez przeprowadzania jailbreak. Wystarczy znajomość IdApple i hasła.

W jakich urządzeniach działa mSpy?

strzałka

mSpy musi być zainstalowany na telefonie komórkowym, tablecie i komputerze. Obecnie większość marek telefonów ma zainstalowany system Android lub iOs. Możesz spradzić, czy twoje urządzenie jest kompatybilne z mSpy - LINK.

Czy mogę być pewien, że mSpy będzie działać?

strzałka

Możemy zapewnić, że nasze mobline oprogramowanie szpiegowskie jest absolutnie niezawodne. Jesteśmy tak pewni jakości naszych produktów, że oferujemy 10-dniową gwarancję zwrotu kosztów zakupu. Jeśli jest coś, co Twoim zdaniem sprawia, że mSpy jest nie wart swojej ceny, możesz otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu 10 dni po zakupie.

Jak monitorować pracowników korzystających mSpy?

strzałka

Chcesz sprawdzić, czy pracownicy używają telefonów firmowych i komputerów do celów zawodowych, przy jednoczesnym przestrzeganiu kodeksu etycznego firmy, działając zgodnie z zasadami zaufania firmy? Rozwiej swoje wątpliwości używając mSpy! Wystarczy zainstalowac naszą aplikację by śledzić wszystkie poczynania pracowników na telefonach i komputerach służbowych.

Jakie formy płatności są akceptowane przez Was?

strzałka

Dostępne metody płatności:
Visa / Mastercard
Bank / Wire Transfer
American Express
Discover / Novus
Diners Club
PayPal
Faks
JCB

W jakiej formie otrzymam program mSpy?

strzałka

Jako produkt cyfrowy, oprogramowanie mSpy jest dostarczane w formie elektronicznej. Brak opłat za wysyłkę! Po dokonaniu zakupu, dostaniesz powitalny e-mail zawierający link do wpisania w przeglądarce internetowej. Oprogramowanie może być zainstalowane z Panelu Kontrolnego. Można to zrobić w każdej chwili. Jeśli nie masz dalszych instrukcji po zakończeniu zakupu, sprawdź folder spam w swojej poczcie. Należy pamiętać, że przetwarzanie niektórych płatności może potrwać do 4 godzin

W jakiej sieci telefonii komórkowej działa mSpy?

strzałka

Oprogramowanie mSpy działa w każdej sieci telefonii komórkowej i u każdego operatora. Do przesłania danych konieczny jest dostęp do internetu w urządzeniu monitorowanym przynajmniej 10 minut dziennie.

Dlaczego tylko telefony obsługujące internet mogą być używane przez mSpy?

strzałka

Monitorowane urządzenie musi mieć dostęp do internetu ponieważ mSpy wysła informację z monitorowanego urządzenia do Panelu Kontrolnego. Dostęp do Internetu jest również potrzebny do pobrania aplikacji na telefon celem instalacji.

Czy na billingu rachunku telefonicznego można sprawdzić gdzie wysyłane są dane?

strzałka

Rachunek za telefon może zawierać tylko informacje o łącznej kwocie transferu danych i czasie wykorzystania, a nie o źródłach połączeń lub aplikacji, które korzystają z Internetu. Dlatego mSpy jest niewidoczny dla użytkownika telefonu docelowego.

Jak mogę sprawdzić, czy w moim telefonie jest zainstalowane mSpy?

strzałka

To niemożliwe.

Co to jest root i czy musi być przeprowadzony na urządzeniu z systemem Android?

strzałka

Root to zakorzenienie systemu, które umożliwia naszej aplikacji monitorowanie komunikatorów internetowych i email.

Root na urządzeniu nie jest konieczny. Możesz uruchomić funkcję Keylogger, dzięki której poznasz każde naciśnięcie klawisza w urządzeniu.

Czy ta aplikacja obsługuje mojego operatora telefonicznego?

strzałka

mSpy można używać na wszystkich obsługiwanych telefonach, niezależnie od sieci, usługodawcy lub lokalizacji. Będziesz mieć pełny dostęp do danych mSpy nawet wtedy, gdy telefon znajduje się na końcu świata. Jedynymi wymaganiami są dostęp do internetu i komatybilność, co oznacza, że ​​zdecydowana większość urządzeń mobilnych dostępnych na rynku jest zgodna z mSpy!

Czy mSpy przechwytuje zdjęcia wysyłane / odbierane przez WhatsApp?

strzałka

Będziesz mógł zobaczyć tylko wiadomości tekstowe w "WhatsApp" w Panelu Kontrolnym. Wszystkie inne informacje przekazywane za pośrednictwem tego komunikatora, takie jak video lub zdjęcia zostaną pokazane w odpowiednich sekcjach Panelu Kontrolnego.

Gdzie mogę zobaczyć SMS-y, lokalizacje GPS i inne dane?

strzałka

Wszystkie dane możesz przeglądać w Panelu Kontrolnym, do którego dostęp odbywa się ze strony internetowej - cp.mspyonline.com.

Czy za pomocą mSpy mogę śledzić komunikatory internetowe?

strzałka

Tak. Dane z komunikatorów takich jak Skype, iMessage i inne przesyłane są do Panelu Kontrolnego, gdzie sortowane są w osobnych procesach.