Monitoring telefonu komórkowego i komputera

INSTALACJA W 5 MINUT
Ochroń swoje dziecko za pomocą oprogramowania mSpy


Przemoc

Badania pokazują, że co drugie dziecko, korzystające z internetu doświadczyło różnych form przemocy w sieci . Często się zdarza, że dziecko nie dostrzega zagrożeń, czy to ze strony rówieśników, czy też osób podszywających się pod osoby młodsze.

Należy przeciwdziałać takim sytuacjom, kontrolując kontakty dziecka z innymi użytkownikami internetu. Oprogramowanie mSpy nie tylko pozwala na wczesne wykrycie zagrożeń, ale pomaga również w zabezpieczeniu dowodów przemocy w celu ścigania i wykrycia sprawców.

Podczas korzystania z internetu zdarza się, że dzieci zmieniają swoją tożsamość, podając się za osoby starsze, umieszczając w sieci zdjęcia, czasem w skąpych strojach, aby zyskać akceptację, której nie są w stania osiągnąć w środowisku rówieśniczym.

Zwykle zachowania te są niegroźne, ale zdarza się, że padają ofiarami pedofilii. Anonimowość w sieci sprzyja zachowaniom agresywnym. Nasze dzieci, czy to czytając wypowiedzi na różnych forach, czy same komentując niuanse życia społecznego, spotykają się z bardzo wulgarnymi wypowiedziami, co niekorzystnie wpływa na postrzegania świata i rówieśników.

Warto kontrolować poziom agresji naszych dzieci by mieć szansę na wczesną reakcję. Rozwój techniki niewątpliwie ułatwia życie i kontakty międzyludzkie, ale sprzyja również kontaktom z ludźmi, którzy bez żadnych moralnych skrupułów wykorzystają nasze dzieci wyłudzając informacje o prawdziwej tożsamości, stanie majątkowym i możliwościach dokonania np. włamania czy kradzieży.
Szybka reakcja rodzica może zapobiec tragedii.

Internet jest wręcz zalany zdjęciami i filmami pornograficznymi. Dzieci często bez specjalnych intencji mogą się natknąć na takie strony co może powodować zawirowania emocjonalne i skrzywienia psychiczne związane z postrzeganiem intymności i życia seksualnego. Ochrona dziecka przed zagrożeniami czyhającymi w sieci i telefonii komórkowej nie jest ani trudna, ani skomplikowana, nawet jeśli nie jesteśmy zbyt biegli w obsłudze komputera i internetu.

Wystarczy zainstalować oprogramowanie mSpy, które wysyła informacje do panelu kontrolnego, dostepnego w każdej chwili i z każdego miejsca.

Instalacja oprogramowania mSpy ma na celu głównie profilaktykę i ochronę dziecka przed zagrożeniami wynikającymi z korzystania i internetu przez komputer, tablet i telefon komórkowy. Jeżeli Twoje dziecko stanie się ofiarą jakiegokolwiek przestępstwa dokonanego w sieci czy przez telefonię komórkową, oprogramowanie mSpy świetnie się sprawdzi jako sposób na zabezpieczenie dowodów, które posłużą organom ścigania jako dowody, niezbędne do ukarania sprawców.