Monitoring telefonu komórkowego i komputera

INSTALACJA W 5 MINUT

Monitoruj komputer za pomocą aplikacji mSpy!mSpy to kompleksowa platforma do monitorowania wszystkiego co dzieje się w Twoim komputerze, w czasie gdy Ciebie nie ma w pobliżu. Działa zarówno w systemie Windows, jak i iOs. Jest to idealne rozwiązanie dla rodziców i właścicieli firm, którzy chcą upewnić się, że ich kompter jest odpowiednio wykorzystywany.

Zrzuty ekranumSpy automatycznie wykona zrzuty ekranu z częstotliwością jaką sam ustalisz. Dzięki temu dowiesz się z jakich aplikacji korzysta użytkownik, co robi z komputerze.

Monitoring komputera
KeyloggermSpy pozwala ustalić każde naciśnięcie klawisza przez użytkownika komputera, nawet jeśli zapis zostanie natychmiast usunięty. Wysłane przez użytkownika wiadomości tekstowe przestaną być tajemnicą. Sprawdzisz rónież wszelkie inne teksty wpisane w dokumenty World i inne.

Keylogger


Do czego to może być przydatne?


Używając Keylogger'a upewnisz się, że Twoje dzieci są bezpiecznie korzystając z komputera i nie rozmawiają z ludźmi, z którymi nie chcesz aby rozmawiały. Również Twoi pracownicy znajdą się pod stałą kontrolą, a ty sam będziesz czuwał nad właściwym wykorzystaniem czasu pracy. pracownicy
Aktywność użytkownikówmSpy poinformuje Cię o tym, jak długo użytkownik pozostaje aktywny w czasie danej sesji, tj. od czasu zalogowania do wylogowania się z komputera. Za pomocą mSpy wygenerujesz kompleksowe raporty statystyczne na temat czasu pracy w komputerze.

Monitoring aktywności przy komputerze